راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآيا لازم است براي دريافت اسم شرکت حضوراً مراجعه شود؟

خير، شما مي‌توانيد کليه موارد مورد نظر خود را در فرم مشاوره تعیین نام شرکتثبت نماييد. همکاران ما بعد از بررسي فرم و تماس با حضرتعالي طراحي اسم براي شرکت شما را شروع کرده و پس از اتمام کار طراحي اسم شرکت، فايل حاوي اسم پيشنهادي براي شرکت به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآيا مي‌توانم به صورت حضوري از مشاوره شما براي انتخاب اسم شرکت استفاده کنم؟

خير، با توجه به اينکه فرايند انتخاب اسم شرکت نياز به تمرکز ذهني و فضاي آرام دارد. رفت‌ و آمد مراجعان باعث افت کيفيت کار سایر همکاران خواهد شد.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتمبلغ مشاوره براي انتخاب اسم شرکت چقدر است و چگونه دريافت مي‌شود؟

هزينه مشاوره براي تعيين اسم شرکت بصورت سالانه و با توجه به قانون حقوق و دستمزد همان سال تعیین می‌شود.هزینه مشاوره اسم شرکت در فرم ثبت درخواست اسم شرکت قید شده است. اين مبلغ را مي‌توانيد از طريق درگاه پرداخت اينترنتي ، انتقال کارت به کارت يا واريز به حساب بانکي پرداخت نماييد. بديهي است در صورت تغيير قيمت، ملاک، همان قيتي است که در فرم ثبت‌نام ذکر شده است.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتمن می‌خواهم اسم شرکت من یک کلمه‌ای یا حداکثر دو کلمه ای باشد. شما چه کمکی به من می کنید؟

اسم شرکت باید حداقل شامل سه کلمه باشد و اسم های دو کلمه ای یا یک کلمه‌ای به هیچ وجه قابل ثبت نیستند.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتاگر اسم شرک پیشنهادی شما مورد تأييد ما قرار نگرفت چکار بايد کرد؟

در صورتي که به هر دليل اسم‌هاي پيشنهادي براي شرکت ، مورد تأييد شما نبود، پس از ارزيابي فهرست اوليه و مشورت مجدد با شما ، اسمهاي جديدي تهيه و تقديم مي‌گردد. بديهي است که براي دريافت اسامي جديد نياز به پرداخت هزينه مجدد نخواهد بود.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتمن درخواست مشاوره اسم شرکت را داده ام و شما تعدادی اسم را برای من فرستاده ای. اما این اسمها برای شرکت من مناسب نیست چکار باید بکنم؟

گروه مشاوره اسم شرکت همانگونه که متعهد شده است شما را تا رسیدن به نتیجه همراهی می‌کند. برای درخواست تجدید نظر در اسمهای ارائه شده می‌توانید درخواست خود را از طریق پاسخ به همان ایمیلی که برای شما ارسال شده است مطرح نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی راههای ارتباط با گروه مشاوره اسم شرکت صفحه تماس با ما را ببینید

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتچقدر طول مي‌کشد تا یک اسم خوب برای شرکت ما انتخاب شود؟

يک يا دو روز کاري بعد از ثبت سفارش و واريز وجه اسامي به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآيا براي انتخاب علامت تجاري (برند) هم مي‌توانم از مشاوره شما استفاده کنم؟

خير، فعاليت ما صرفاً برروي مشاوره اسم شرکت متمرکز است و براي انتخاب برند بايد از طرق ديگر اقدام فرماييد.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآيا براي انجام سایر کارهاي ثبت شرکت هم مي‌توانم از خدمات شما استفاده کنم؟

خير فرايند ثبت شرکت بايد صرفاً توسط يکي از متقاضيان يا وکيل رسمي آنان انجام شود

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتاسمها را چطور باید از شما دریافت کنم؟

ارسال اسامی هم از طریق فکس و هم از طریق ایمیل امکان‌پذیر است.البته اولویت ما ارسال ایمیل است.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتاسم شرکت سه سیلابی باشد بهتر است یا چهار سیلابی؟

اسم شرکت می‌تواند سه کلمه‌ای یا چهار کلمه‌ای باشد. در صورتی که در اسم شرکت کلمات عام (پرکاربرد) بکار رفته باشد، بهتر است اسم شرکت چهار کلمه‌ای ارائه شود تا احتمال مردود شدن آن کمتر شود.

 
راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتچرا بايد به شما اعتماد کنم، ازکجا معلوم که پس از واريز هزينه اسامي براي ما ارسال شود؟

 • مرکز مشاوره اسم شرکتها موفق به اخذ نماداعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و تجارت شده است، این اخذ این نماد به این معنی است که مرکز مشاوره اسم شرکتها کاملاً شناخته شده و رسمی و منطبق بر قوانین جاری ایران فعالیت می‌کند و کلیه فرایندهای آن قابل پیگیری است.
 • مرکز مشاوره اسم شرکتها سايت ساماندهي به ثبت رسيده است و اطلاعات مدير و حوزه فعاليت سايت به تأييد وزارت ارشاد رسيده است.
 • مرکز مشاوره اسم شرکت هنگام ايجاد درگاه پرداخت بانکي شبکه شتاب، به بانک عامل اين اجازه را داده‌است که در صورت اثبات عدم رضايت مشتريان از خدمات ارائه شده اصل پول پرداختي مشتري را بدون نياز به تأييد ما به حساب مشتري عودت دهد.

 •  
  راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآیا عباراتی مثل گروه مهندسی .... یا شرکت ساختمانی .... می‌تواند جزء اسم شرکت باشد؟

  استفاده از اینگونه عبارات در ابتدای اسم شرکت منعی ندارد، اما لازم است که اسم شرکت غیر از این عبارات شامل حداقل سه کلمه خاص باشد.

   
  راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتمن درخواست استعلام اسم شرکت را ثبت کرده‌ام اما هنوز هیچ پاسخی از شما دریافت نکرده‌ام.لطفاً پیگیری کنید.

  پاسخ استعلام شما آماده است و ارسال هم شده است. امما چون شما دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را روی خط خود مسدود کرده‌اید این پیامک به دست شما نرسیده است.
  برای دریافت پیامک اگر خط شما همراه اول است عدد 2 را به شماره 8999 ارسال کنید و بعد از فعال شدن دریافت پیامک تبلیغاتی شماره همراه خود را مجددا برای سامانه پیامک ما ارسال نمایید.
  همچنین اگر از خطوط ایرانسل استفاده می‌کنید عدد 1 را به خط 5005 ارسال نمایید و بعد از فعال شدن دریافت پیامک تبلیغاتی، شماره همراه خود را مجدداً برای سامانه پیامک سایت ما ارسال نمایید.

   
  راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتسلام من می‌خواهم در اسم شرکت خود از کلمه آذری استفاده کنم، چکار باید بکنم؟

  بطور کلی استفاده از کلمه‌هایی که مختص یکی از زبانهای منطقه‌ای ایران است صرفاً در همان منطقه مجاز است.
  یعنی اگر شما قصد دارید در ترکیب نام شرکت خود از کلمات ترکی استفاده کنید، لازم است محل ثبت شرکت شما در یکی از استانهای ترک زبان باشد.

   
  راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآیا می‌توان در نام شرکت از سه کلمه فارسی ترکی و کردی استفاده کرد یا نام شرکت حتما باید از کلمات فارسی باشد؟

  کلمات بکار رفته در اسم شرکت باید ایرانی باشند(نه الزاماً فارسی)به این معنا که اگر کلمه‌ای دارای ریشه‌ی ترکی یا کردی هم باشد و در اکثر مناطق ایران بکار رود و برای مردم آشنا باشد می‌توان آن کلمه را در اسم شرکت استفاده کرد. مثل کلمه‌ی هیوا که کردی است یا کلمه‌ی آرتا که ترکی است.
  اما استفاده از کلمه‌هایی که مختص یکی از زبانهای منطقه‌ای ایران است صرفاً در همان منطقه مجاز است.

   
  راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکتآیا می‌شود شرکت مهندسین مشاور فلان را ثبت کرد؟

  بطور کلی استفاده از کلمه یا کلمه‌هایی که توضیح نوع شغل شرکت یا زمینه فعالیت شرکت هستند در اسم شرکت منعی ندارد اما اسم شرکت باید غیر از اینها شامل حد اقل سه کلمه باشد.
  یعنی اسم شرکت شما باید مثلاً مهندسین مشاور فلان فلان فلان باشد.

   
  در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید می‌توانید سوال خود را از طریق ارسال پیامک یا ایمیل مطرح نمایید.
  شماره پیامک : راهنمای اسم شرکت ثبت اسم شرکت در اداره ثبت شرکتها اسم برای شرکت نام خوب شرکت ثبت نام شرکت
  آدرس ایمیل : CompanyName.ir @ gmail.Com